איך להבטיח איכות חיים והגשמת חלומות בגיל הגמלאות עם קרן פנסיה?

תאריך פרסום: 20 בדצמבר 2017
קרן פנסיה סלע

איך תכנון פנסיוני וקרן פנסיה המותאם לכל לקוח אישית יכול לתרום לאיכות החיים בגמלאות?

 

לא משנה עד כמה אנחנו אוהבים את עבודתנו, ועד כמה אנחנו שמחים לעסוק בה, אין אחד מאיתנו שאיננו חולם על היום שאחרי הפרישה לגמלאות.היות וכל חיינו מתנהלים בנקודות ציון וזורמים בין אבני דרך משמעותיות המשובצות בהם, היציאה לפנסיה נתפשת עבורנו כיריית הפתיחה לתקופה חדשה עבורנו, תקופה בה נוכל לעשות את כל מה שחלמנו עליו ולא היה לנו זמן לעשותו (מאחר, וכאמור, היינו עסוקים בעבודה ובהבטחת קיומנו), תקופה בה נוכל לממש את עצמנו, לאמץ תחביבים חדשים, לגלות יכולות חדשות, להכיר מקומות ואנשים חדשים. בקיצור, לחיות את החיים שחלפו על פנינו בזמן שעבדנו.

 

 

"החיים" – הם מה שקורה בזמן שאתם עסוקים בתכנון תוכניות

כמה היה נחמד לו דברים היו אכן מתנהלים כמו שאנחנו מתכננים שיתנהלו, קורים במועדים שאנחנו רוצים שיקרו, מספקים לנו את אותו עתיד שרצינו שיספקו לנו. אבל, אם עברתם את גיל ההתבגרות, אתם בודאי מודעים לכך שהחיים פשוט לא עובדים כך, אין מלאך קטן שממלא משאלות או פיה טובה שדואגת להגשמת חלומות – אנחנו הם אלה שצריכים לתכנן את העתיד שלנו, תוך כדי שאנחנו מקווים לטוב ביותר, אבל לוקחים את הגרוע ביותר בחשבון ומתכוננים אליו. בניגוד לגורמים אחרים בחיינו, מועד הפרישה הוא מועד קבוע מראש וצפוי למדי – אתם יודעים שבהגיעכם לגיל מסוים הקבוע בחוק, אתם יוצאים לגמלאות. הנעלם הגדול במשוואה הזו, הוא הדרך בה תבלו את הזמן שלאחר פרישתכם. וכאן, עד כמה שזה אמור להיות מובן מאליו, לנושא התכנון הפנסיוני המוקדם ישנה חשיבות גדולה.

 

 

החלום ושברו

אם יצא לכם לפגוש את קצבאות הביטוח הלאומי בעבר, בוודאי כבר הבנתם כי בין סכום הכסף של הקצבה המתקבלת לבין הצרכים האמיתיים והיכולת לחיות בכבוד – אין דבר וחצי דבר. מרבית קצבאות הביטוח הלאומי (וקצבת הזקנה בתוכן) אינן מספיקות לצרכיו של האדם הבריא והרגיל, שלא לדבר על אנשים מבוגרים, בדיוק בשלב של חייהם בו הגוף מתחיל "לזייף" ומתחילים להידרש טיפולים שונים, בדיקות רפואיות ותרופות. כך שלמי שמתכנן לחיות את שארית חייו ממועד הפרישה לגמלאות והלאה על בסיס קצבת הזקנה, נכונה אכזבה מרה וצורבת.

 

 

קרן פנסיה – הדרך שלכם להבטיח לעצמכם חיים ברמה אליה אתם רגילים

אמנם, המודעות לצורך בקרן פנסיה ובתכנון מקדים עולה בשנים האחרונות (בעיקר בשל שינויים בחקיקה שחלו בהן), אבל עדיין, יותר מתמיד, יש מקום להזכיר ולהדגיש את מקומה של קרן פנסיה מהימנה. קרן פנסיה המאפשרת לכם לא רק לכלכל את עצמכם ברמה המינימלית לאחר הפרישה, אלא להבטיח לעצמכם ולבני משפחתכם חיים ברמה אליה הייתם רגילים בשנים בהן עבדתם ואף ברמה גבוהה יותר, כזו שתבטיח שתוכלו להגשים את כל מה שתכננתם לאורך כל שנות עבודתכם.

 

 

אנחנו, בסלע סוכנות לביטוח בע"מ, עובדים מול כל חברות הביטוח בארץ. אתם מוזמנים להשאיר פרטיכם בטופס לצורך קבלת פגישה ללא עלות וללא התחייבות. נשמח לסייע לכם בבחירת קרן הפנסיה המתאימה לכם ביותר.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

לקבלת הצעה אטרקטיבית בחינם וללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
הכירו את הסוכנים שלנו

סגור

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

כניסת סוכנים

סגור

סגור

הצטרפות לניוזלטר