פוליסה פיננסית

תאריך פרסום: 18 בדצמבר 2018
פוליסה פיננסית

פוליסה פיננסית אשר תרכשו דרך סלע סוכנות לביטוח בע"מ יכולה להיות המענה המדויק אותו חיפשתם זמן רב לדרך יעילה לחסוך כסף. אין צורך יותר חסכונות בבנק אשר יגבילו אתכם במועדי המשיכה, כעת ישנו בית חדש לחסכונות שלכם.

 

יתרונותיה של פוליסה פיננסית 

פוליסה פיננסית היא אחת הדרכים היעילות ביותר לחסוך כסף אשר יהיה כתוספת לשאר החסכונות הפנסיוניים של אדם. הפוליסה מאפשרת לכם לבצע הפקדה חד פעמית בסכומים משתנים של 5,000-10,000 שקלים, או הפקדה חודשית בסך של 300-500 שקלים.

  • – חשוב להבין כי פוליסה פנסיונית יכולה להתאים לחסכון לכל טווח. כך שלמעשה החיסכון שלכם יכול להיות נזיל בכל שלב לאורך הדרך.
  • – אמנם יהיה עליכם לשלם דמי ניהול בעבור הפוליסה, אך חשוב לדעת כי מלבדם לא יהיו ולא יצוצו חיובים אחרים. תוכלו לקבל פטור מלשלם עבור דמי נאמן, פתיחת חשבון, דמי משמרת או תשלומי עמלות עבור מכירה או קנייה.
  • – העובדה כי לא נגבים מכם התשלומים אשר מצוינים מעלה, מעניקה לכם שקיפות ובהירות מוחלטת לגבי הסכום אשר נגבה מן הלקוח.
  • – קיימים מסלולי השקעה שונים מהם תוכלו לבחור. חשוב לציין כי גם בעת מעבר בין מסלול אחד למשנהו הדבר לא ייחשב בתור אירוע מס ועל כן לא תאלצו לספוג את עלויות המיסים בעבור פעולה זו.
  • – חשוב לזכור כי פוליסת החיסכון שלכם תהיה מנוהלת בחשבונות נאמנות על ידי בית השקעות מנוסה, כך שלמעשה הכסף שלכם יהיה מוגן גם מפני פשיטת רגל של החברה המנהלת.

 

אפיקי ההשקעה והחיסכון הטובים ביותר

תכנית חיסכון בפוליסה פיננסית הינה דרך נהדרת לחסוך למשך שנים רבות, בו בזמן שהחיסכון שלכם יהיה נזיל וזמין למשיכה בכל עת. על מנת להיות מסוגלים לבחור את אפיקי ההשקעה והחיסכון הטובים ביותר בעבורכם, תוכלו לפנות אל סלע סוכנות לביטוח בע"מ ולקבל את הייעוץ המקצועי והענייני ביותר מסוכני הביטוח המנוסים והמומחים ביותר בחברתנו. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל פרטים נוספים אודות מסלולי ההשקעה השונים אשר עומדים לרשותכם.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

לקבלת הצעה אטרקטיבית בחינם וללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
הכירו את הסוכנים שלנו

סגור

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

כניסת סוכנים

סגור

סגור

הצטרפות לניוזלטר