מהו ביטוח אובדן כושר עבודה ומה חשיבותו?

תאריך פרסום: 17 בדצמבר 2018

ביטוח אובדן כושר עבודה הינו חיוני בעידן בו אנו חיים. סלע סוכנות לביטוח בע"מ מעניקים לכם את האפשרות לרכוש את הפוליסה המדויקת בעבורכם, זו אשר תוכל לשמור על רמת החיים שלכם גם בשעה שאתם סובלים מבעיה אשר מונעת מכם לצאת לעבוד בתחומכם. חברתנו קיימת מאז שנת 2011 והעניקה עד היום את שירותיה למגוון רחב של אלפי לרוחות מרוצים. חברתנו וצוות העובדים המקצועי שלנו שם דגש על מקצוענות, אמינות ושירות איכותי ואדיב ללא פשרות.

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא כיסוי ביטוחי אשר מבטיח כי אתם תוכלו לקבל תשלומי פיצוי חודשיים ופטור מתשלום דמי הביטוח השוטפים במידה בשעה שאין אתם יכולים להמשיך לעבוד.

  • ביטוח זה למעשה אמור להבטיח את מקורה של הכנסתכם גם במצב ואתם לא יכולים לעבוד עקב סיבה בריאותית אשר מגבילה אתכם כרגע. הביטוח נועד להעניק לכם את האפשרות להמשיך להיות מסוגלים לפרנס את עצמכם ואת משפחתכם ולשמור על רמת החיים לה אתם רגילים.
  • הסוג הבסיסי של ביטוח אובדן כושר עבודה יוכל לרוב להבטיח פיצוי חודשי המגיע עד לתקרה של 75% משכרו של המבוטח.
  • קיימות הרחבות שונות לפוליסה של ביטוח אובדן כושר עבודה אשר יכולות להעניק לכם את האפשרות לשרוד מבחינה כלכלית גם בשעה שאין אתם יכולים לצאת לעבוד.

סוכנות הביטוח שדואגת לכם ולילדים שלכם

רבים מאתנו חוששים מהרגע בו יתרחש מצב כלשהו אשר ימנע מאתנו לצאת ולעבוד. מה נעשה אז? איך נשלם את החשבונות? שכר הדירה? ומה עם הילדים? וההוצאות הרפואיות? כמות השאלות המורכבות הללו עשויה לגרום לכל אחד להסתחרר, אך חשוב שתדעו כי קיים פתרון אשר יוכל לדאוג לכם ולילדים שלכם. ביטוח אובדן כושר עבודה אשר תוכלו לרכוש מחברת סלע סוכנות לביטוח בע"מ יוכל להבטיח לכם תשלום חודשי מחברת הביטוח גם בשעה שאין אתם יכולים להמשיך בעבודתכם.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

לקבלת הצעה אטרקטיבית בחינם וללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
הכירו את הסוכנים שלנו

סגור

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

כניסת סוכנים

סגור

סגור

הצטרפות לניוזלטר