חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל

תאריך פרסום: 25 בפברואר 2018

אנחנו נוהגים להתייחס לנסיעות לחו"ל כאל תענוג צרוף, כיף ואטרקציות מבוקר ועד ערב. וזה נכון, או, לפחות אמור להיות כך, עד שקורה משהו שמשבית את השמחה. כל נפילה, כאב שיניים או פציעה, אשר בארץ הם זניחים ומכוסים על ידי החברות שלנו בקופת החולים, עלולים להפוך לבעיה של ממש בחו"ל. אתם אורחים בארץ זרה, לא בהכרח שולטים בשפה, אינכם יודעים אל מי אתם צריכים (או עדיף לכם) לפנות, וגם לא בטוחים כמה יעלה לכם העניין בסופו של דבר, מצב מסובך למדי. אבל לא רק במקרים רפואיים אתם נמצאים במצב של נחיתות כשאתם בחו"ל, אלא גם במקרה של גניבת הטלפון הסלולארי, המחשב הנייד או הטאבלט, או חמור יותר – מקרים המצריכים איתור, חיפוש וחילוץ – כל אותם הדברים שכשאתם בבית, בישראל, טבעי לכם שיהיה מי שידאג להם, וכאשר אתם בחו"ל, אתם עלולים לגלות שאתם נטולי הגנה מפניהם.

 

PassportCard – הדור החדש של ביטוחי הנסיעות

אמנם, את הכיסוי הביטוחי למרבית הצרות שעלולות לנחות עליכם לפני ובעת הנסיעה, מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל, גם כאן, כמו בכל תחום, ישנם טובים יותר וטובים פחות. שחקן חדש יחסית במגרש ביטוחי נסיעות לחו"ל, הוא ה-PassportCard, המהווה שילוב בין ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף במיוחד לבין כרטיס אשראי ייעודי. מאחר והוא Cashless, במקום לשלם בכספכם עבור שירות רפואי בחו”ל, לחזור לארץ, למלא את טופס התביעה להחזר ולהמתין עד שחברת הביטוח תחזיר לכם את הכסף ששילמתם (כמו שמתבצע בביטוח הנסיעות הרגיל), PassportCard מאפשר לכם את התשלום באמצעותו מיד בקבלת הטיפול הרפואי.

 

איזה יתרונות נוספים יש לביטוח פספורט קארד?

יתרונותיו של PassportCard כביטוח וככרטיס תשלום הם רבים:

  • הכרטיס המגנטי מתקבל כאמצעי תשלום בכל בתי המרקחת והמרפאות, אשר מכבדים תשלום בכרטיס האשראי של MasterCard.
  • ביטוח הנסיעות של PassportCard פוטר אתכם מתשלום ההשתתפות העצמית בכל שירות/ טיפול רפואי שתקבלו בחו"ל
  • השירות כולל מוקד/חדר רופאים טלפוני בעברית במשך 24 שעות ביממה, אשר מלווה אתכם לאורך כל זמן שהייתכם בחו"ל, מדריך, מפנה ומסייע לכם בקבלת שירות רפואי (או שירות חירום אחר) במדינה שאיננה מוכרת לכם.
  • רכיבים כהוצאות הרפואיות בעת אשפוז בחו"ל, פינוי אווירי ממקום האירוע לבית החולים הקרוב, הטסה רפואית לישראל והוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז (למשל, בדיקות רופא ובדיקות אבחון) כלולות בגבול האחריות (הגבוהה מאד – 2,500,000$!) ואינן מצריכות השתתפות עצמית.
  • ההרחבות בתשלום מאפשרות התאמה אישית של הפוליסה לכל סוגי הטיולים (כולל ספורט אתגרי ותרמילאים) ולכל המצבים הרפואיים (למשל החמרה של מצב רפואי קיים).

 

מתכננים נסיעה לחו"ל?

אל תעשו זאת, לפני שאתם יוצרים קשר עם אחד מאנשי המקצוע שלנו, שיתפור עבורכם את הפוליסה המתאימה. זאת, מאחר וסלע סוכנות ביטוח הינה משווקת מורשה פספורט קארד.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

לקבלת הצעה אטרקטיבית בחינם וללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
הכירו את הסוכנים שלנו

סגור

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

כניסת סוכנים

סגור

סגור

הצטרפות לניוזלטר