ביטוח סיעודי פרטי

תאריך פרסום: 18 בדצמבר 2018
ביטוח סיעודי פרטי

אדם אשר בעל ביטוח סיעודי פרטי יוכל לזכות בקצבה חודשית למשך תקופה מוגדרת אותה רכש. סלע סוכנות לביטוח בע"מ תוכל לבצע בעבורכם את ההתאמה המדויקת ביותר לביטוח לו אתם זקוקים. פוליסת הביטוח הסיעודי הפרטי מאפשרת גמישות רבה הן מבחינת סכום הפיצויים והן מבחינת תקופת הפיצוי. כך נוכל למעשה לקבל תמורה רבה יותר בהשוואה לעלות דמי הביטוח אותם אנו משלמים.

 

למה אנו צריכים ביטוח סיעודי פרטי ?

ביטוח סיעודי פרטי נועד לאפשר לאנשים לחיות בכבוד גם בשעה שהם נמצאים תחת תנאים בריאותיים אשר אינם מאפשרים להם לעבוד ולתפקד בצורה יום יומית באופן עצמאי. אדם אשר נמצא במצב סיעודי בו אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו פעולות בסיסיות יום יומיות או אדם אשר נמצא בתשישות נפש עקב אלצהיימר או דמנציה לדוגמא, יהיה זכאי לתשלום של ביטוח סיעודי, זה למעשה יאפשר לו לקבל את התמיכה לה הוא זקוק על מנת שיצליח לחיות את חייו בצורה המוצלחת ביותר תחת התנאים הקיימים.

אמנם המחשבה על רכישת ביטוח סיעודי פרטי עלולה להרתיע, אך חשוב להבין כי זו הדרך היעילה ביותר להתכונן לעתיד שלנו ולהבטיח כי בבוא היום נוכל להסתמך עליו ולקבל את הקצבה לה נהיה זקוקים.

ביטוח סיעודי פרטי יספק בעבורכם הגנה למשך תקופה ארוכה, כל עוד המבוטח משלם, במחיר חודשי קבוע. את דמי הביטוח לא ניתן יהיה להעלות או להפסיק את הביטוח באופן פתאומי על ידי חברות הביטוח. כך שלמעשה על ידי רכישת ביטוח זה אתם דואגים לעתיד שלכם.

 

מקבלים את הפוליסה המתאימה ביותר

לצערנו הביטוח הסיעודי לא נכלל בסל הבריאות הממלכתי ועל כן, בשעה שאין האדם מבוטח, העלויות הכבדות נופלות על כתפיהם של בני המשפחה. על מנת להימנע ממצב שכזה תוכלו להשאיר פרטים באתר וסוכני הביטוח המנוסים של סלע סוכנות לביטוח בע"מ ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים בעבורכם את הפוליסה שיכולה לספק את המענה המדויק ביותר בעבור הצרכים שלכם.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

לקבלת הצעה אטרקטיבית בחינם וללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
הכירו את הסוכנים שלנו

סגור

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

כניסת סוכנים

סגור

סגור

הצטרפות לניוזלטר