ביטוח חיים כפול

תאריך פרסום: 18 בדצמבר 2018
ביטוח חיים כפול

ביטוח חיים כפול אולי נשמע כמו דבר חיובי, אך האמת היא כי הדבר אומר למעשה כי אנו משלמים למספר מקומות את דמי הביטוח כשלמעשה מקבלים שירות אחד. ענף ביטוח החיים הוא תחום חשוב מאוד בו כל אחד מאיתנו ייגע בשלב כזה או אחר, אך על מנת לקבל את שירותי הביטוח האמינים והיעילים ביותר, תוכלו לפנות על אל סוכנות לביטוח בע"מ ולקבל את שירות המקצועי ביותר על ידי המומחים בתחום.

 

ביטוח חיים כפול – מה זה ואיך נמנעים ממנו?

אין ספק כי ביטוח חיים הינו משמעותי וחיוני בעבור כל אחד מאתנו. הוא יכול לסייע בהגנה של משפחתכם מפני סיכון או מקרה מוות בעיתוי לא נכון. אמנם ניתן לראות כי התקדמותה המרשימה של הרפואה מסייעת בהארכת החיים, אך המציאות מכתיבה חוקים ברורים, עם כל הצער שבדבר, כל אחד מאתנו יזדקק לביטוח החיים על מנת להבטיח את פרנסתה של משפחתנו לאחר לכתנו. 

יחד עם זאת אנשים רבים פותחים קרנות ביטוח בחברות שונות, כך שבסופו של יום אנו עשויים לגלות כי אנו בעלי ביטוח חיים כפול. רבים מאתנו לא יודעים אילו ביטוחים הם רכשו במהלך השנים, אולי עברנו ממקום עבודה אחד למשנהו, אולי דיברנו עם לא מעט אנשים בטלפון, אך השורה התחתונה היא כי ייתכן ואנו מבוטחים פעמיים על אותו הכיסוי.

במידה ואתם חושדים כי ייתכן מצב בו אתם או בני משפחותיכם מחזיקים בביטוח חיים כפול, אנו ממליצים כי תפנו אל סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה אשר יברר את הסוגיה הזו. כך תוכלו לקבל את התשובה במהירות ובצורה מדויקת, ואתם תוכלו לבטל את אחד הביטוחים על מנת לחסוך בהוצאות.

 

דואגים גם לרווחת משפחתנו

פוליסות ביטוח רבות נועדו לוודא כי גם אם אנו נהיה במצב בריאותי קשה, עדיין נוכל להבטיח בעבורנו מחייה ברמה מכובדת. ביטוח החיים הוא שונה. הוא נועד למעשה להבטיח כי המשפחה הקרובה שלנו תוכל להמשיך ולשרוד מבחינה כלכלית גם בשעה שאנו לא נהיה נוכחים על מנת לסייע להם. השאירו פרטים על מנת לקבוע פגישה ולקבל פרטים נוספים על מגוון הביטוחים שעומדים לרשותכם.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

לקבלת הצעה אטרקטיבית בחינם וללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
הכירו את הסוכנים שלנו

סגור

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

כניסת סוכנים

סגור

סגור

הצטרפות לניוזלטר