ביטוח בריאות פרטי

תאריך פרסום: 14 בדצמבר 2017
ביטוח בריאות פרטי סלע

למה לעשות ביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות פרטי. האם מדובר בצורך ממשי או שמא במותרות? עפ"י חוק הבריאות הממלכתי הישראלי, מספקת המדינה שירותי בריאות לתושבים הגרים בה דרך קופות החולים. כל תושב זכאי לבחור קופת חולים בה הוא ומשפחתו יבוטחו, ומיום הצטרפותם לקופה, יסופקו להם שירותים רפואיים בסל בריאות בסיסי, שטיבו והיקפו נקבעים ונאכפים בחוקים ובהחלטות שמגבשת המדינה.

 

השירותים הרפואיים הבסיסיים כוללים תרופות מסוימות, טיפולים וניתוחים, והרכבו משתנה בהתאם להחלטות המדינה. בנוסף לו, קופות החולים מציעות אפיקי ביטוח משלימים פנימיים משלהם – תוכניות שב"ן – שירותי בריאות נוספים (תחת שמות כמו "פלטינום", או "מושלם") בתשלום נוסף, על מנת להרחיב את הכיסוי. אבל, כל אלה יחד, עדיין אינם מכסים אתכם למקרים בהם מתרחש אירוע בריאותי שאיננו מוגדר בהם, ולרוע המזל, ישנם רבים כאלה.

 

מהם ההבדלים בין שב"ן לביטוח בריאות פרטי?

את ההבדלים הרבים בין שני רבדי ביטוח אלה, ניתן לגבש למספר הבדלים עיקריים:

  • שב"נים מבוססים על תקנונים אחידים, שבהם אין התחייבות מצד קופות החולים שלא לשנות את התנאים, הרכב או מחיר השירות. הפיקוח עליהם הוא של משרד הבריאות, והם אינם כפופים לחוק חוזה הביטוח. לעומתם, פוליסה פרטית מהווה חוזה בין חברת הביטוח למבוטח, בו החברה איננה רשאית לשנות את רכיבי הפוליסה, אלא אם כן, מדובר בשינוי שהוא לטובת המבוטח. חברת הביטוח, כמובן, כפופה לחוק חוזה הביטוח.
  • מבוטחי השב"נים משלמים מחיר אחיד לפי השתייכותם לקבוצת גיל מסוימת, ולמצבם הבריאותי אין נגיעה לנושא הצטרפותם ולמחיר שישלמו. בפוליסת ביטוח בריאות פרטי המחיר יקבע תוך התחשבות בגילו ובמצבו הבריאותי של המבוטח.
  • המבוטחים בשב"ן יקבלו שירות או מוצרים בחינם/בהוזלה במתקני קופות החולים או מרשימת ספקים שתעמיד לרשותם הקופה. ביטוח בריאות פרטי מאפשר למבוטחיו לבחור את ספקי השירות וחברת הביטוח משלמת לספקי השירות ישירות או מעניקה פיצוי כספי למבוטח.
  • ממבוטחי שב"ן נדרש סכום השתתפות עצמית גבוה, אשר עולה ביחס ישר לערכו של השירות, המכשיר או התרופה להם הם נזקקים. ברוב סעיפי ביטוחי בריאות פרטיים ההשתתפות העצמית הינה נמוכה יחסית.

 

בניגוד לקופות החולים, אשר לא תטרחנה לוודא, במידה ויש לכם גם ביטוח פרטי, האם ישנו כיסוי כפול (וברור שלא תזכינה אתכם במקרים כאלה, או תערנה את תשומת ליבכם), סוכן ביטוח אחראי ומהימן יתריע על כפל כיסוי, ואף יעשה הכל על מנת להעניק לכם מטריה ביטוחית משתלמת ויעילה.

 

אנו בסלע סוכנות לביטוח בע"מ, עובדים עם כלל חברות הביטוח בארץ. אתם מוזמנים להשאיר פרטיכם בטופס בעבור קבלת פגישה ללא עלות וללא התחייבות. נשמח לסייע לכם לרכוש את פוליסת ביטוח הבריאות המתאימות והמשתלמת ביותר בהתאמה אישית לצרכיכם.

 

ביטוח בריאות פרטי אשר מתבצע דרך חברת סלע סוכנות לביטוח בע"מ, הינו למעשה מעין חוזה שבין המבוטח לבין חברת הביטוח. דבר שאומר למעשה כי לא יהיה ניתן לבצע שינויים כלשהם בחוזה, אלא אם מדובר בשינוי אשר מתבצע לטובתו של המבוטח. סוכנות סלע, פעילה מאז שנת 2011 ומלווה את לקוחותיה לאורך השנים. סוכנות ביטוח זו יכולה להתאים לכל לקוח את הביטוח והתכנון הפיננסי אשר יענה בצורה המדויקת והמקצועית ביותר על צרכיו של האדם. חברתנו מקפידה על הענקת השירות האדיב והמקצועי ביותר בכל שלב לאורך הדרך.

 

ביטוח בריאות פרטי – אז למה באמת אנו זקוקים לו?

חוק ביטוח הבריאות הממלכתי קובע כי כלל אזרחי ישראל זכאים לקבל את שירותי הבריאות להם הם זקוקים במסגרתן של קופות החולים. אז למה בעצם אנו נהיה זקוקים לשירות של ביטוח בריאות פרטי?

  • – הביטוח הבסיסי אותו מציעות קופות החולים אינו כולל את כל הטיפולים והתרופות להם אתם עשויים להזדקק.
  • – שירותי הבריאות המשלימים מרחיבים למעשה את הכיסוי הרפואי הקיים, כך אתם תהיו זכאים לשירותי בריאות נוספים.
  • – יחד עם זאת, הן הביטוח הבסיסי והן סל הביטוחים המשלימים לא מכסים את כלל המצבים ואת העלויות בהן אתם ומשפחתכם תזדקק לשירותי בריאות מתקדמים.
  • – ביטוח בריאות פרטי יכול להציע לכם גם טיפולים מצילי חיים אשר כוללים הרבה מעבר למה שיכול להציע עבורכם חוק ביטוח הבריאות הממלכתי.

 

מענה מתאים לצרכים הרפואיים של הציבור

ביטוח בריאות פרטי אשר מתבצע דרך סלע סוכנות לביטוח בע"מ יכול להעניק את המענה המספק לכלל הצרכים הרפואיים שלכם, כך שתוכלו לקבל משמעותית יותר טיפולים, תרופות ובדיקות הבחנתיות מאשר מה שקופת החולים תוכל להציע לכם. חברתנו זמינה לכם בכל עת והצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם את המענה המקצועי והענייני ביותר בכל הנוגע לביטוחי הבריאות המשלימים והפרטיים. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל מידע נוסף אודות הביטוחים השונים ונשמח לייעץ לכם לגבי העסקאות המתאימות לכם ביותר.

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
הכירו את הסוכנים שלנו

סגור

רוצים הצעה אטרקטיבית? מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מאשר את תנאי השימוש באתר. לצפייה בתנאי השימוש לחץ כאן.

כניסת סוכנים

סגור

סגור

הצטרפות לניוזלטר